Naturalne kosmetyki do włosów Biobotanic, kosmetyki organiczne, certyfikaty BIO

Special Products

TOI & MOI – BIO WODA

Nasza kreatywna i innowacyjna technologia dała początek Toi & Moi – bio wodzie. To źródło emocjonalnych i zapachowych doznań, które pozwolą osiągnąć stan pełnej harmonii, równowagi ciała i umysłu. Produkt wyróżnia wyrafinowany zapach, który zapewnia niezwykłe połączenie olejku bazyliowego pochodzącego z egipskich dolin ze świeżą miętą pieprzową z amerykańskich prerii. Woda otrzymywana jest z najlepszych liści metodą destylacji z parą wodną, z pełnym poszanowaniem środowiska naturalnego. To organiczne, intrygujące perfumy, które wywołują rozmaite emocje, w zależności od samopoczucia; dają możliwość podążania ścieżką zdrowia i piękna, pośród zaułków przyrody, sztuki i historii.

Sposób użycia

Spryskaj ciało perfumami o dowolnej porze dnia, w zależności od nastroju.

pojemność do użytku w salonie – 100ml

Special Products

BALSAM OCZYSZCZAJĄCY

Balsam oczyszczający o nieco kwasowym odczynie (ph=6), do stosowania na skórę głowy. Oczyszcza i odświeża.

Sposób użycia

Stosuj przed określonym zabiegiem na skórę głowy. Produkt dostępny wyłącznie w wersji do użytku w salonie – pojemność 200 ml.

pojemność do użytku w salonie – 200ml

Special Products

LOTION Z KWASAMI OWOCOWYMI

Lotion z kwasami owocowymi. Powinien być stosowany za każdym razem, kiedy pojawia się potrzeba zakwaszenia włosów i skóry głowy. Wśród głównych kwasów występujących w składzie produktu znajdują się: kwas jabłkowy, cytrynowy oraz mlekowy, które wykazują synergię z działaniem witaminy A i C oraz minerałów, wzmacniając tym samym działanie produktu przeciw rozstępom oraz następujące jego właściwości: nawilżające, zmiękczające, wygładzające oraz aktywujące odbudowę komórek.

Sposób użycia

Po określonym zabiegu na włosy osusz je, spryskaj na całej długości lotionem, a następnie ułóż fryzurę.

pojemność do użytku w salonie – 200ml

pojemność do użytku domowego – 125ml

Special Products

OLEJEK OCHRONNY

Receptura olejku oparta na naturalnych ekstraktach to gwarancja błyszczących i wygładzonych włosów. Taki efekt jest możliwy dzięki wykorzystaniu wyjątkowych właściwości organicznych olejów, takich jak olej słonecznikowy, olej sezamowy oraz oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia. Produkt ten nie obciąża włosów, wykazuje działanie antyoksydacyjne: odżywia, odbudowuje, łagodzi podrażnienia skóry i sprawia, że włosy stają się miękkie.

Sposób użycia

Używaj olejku przez cały rok. Stosuj go na twarz, włosy i całe ciało. W celu zintensyfikowania działania odżywczego, produkt może być wykorzystany jako maska przed użyciem szamponu. Taki codzienny rytuał pozwala stworzyć na strukturze włosa warstwę ochronną, sprawia, że włosy stają się wyjątkowo lśniące, zdrowe, zwarte i pachnące, bez efektu przetłuszczenia.

pojemność do użytku w salonie – 200ml

Poszukujemy dystrybutorów marki bioBOTANIC