Naturalne kosmetyki do włosów Biobotanic, kosmetyki organiczne, certyfikaty BIO

System koloryzacji bez amoniaku, oparty na soku z aloesu z certyfikatem Bio, połączony z naturalną antyoksydacją. To linia niezwykle odżywczych i wydajnych produktów, które nie zawierają w swym składzie żadnych agresywnych substancji.  W serii Purify Color wykorzystujemy regenerujące i przeciwutleniające właściwości jagód Goji, które pozwalają utrwalić kolor oraz niezwykłe właściwości masła Karité, które nadaje włosom blask, jednocześnie redukując stres oksydacyjny. Produkty linii Purify Color wpisują się w nurt aromaterapii, stanowią źródło zdrowia, nawadniają włókno kapilarne i nadają włosom blask.

Purify Color

SZAMPON DO STOSOWANIA PO ZABIEGACH CHEMICZNYCH

Szampon neutralizujący z aloesem, jagodami Goji oraz masłem Karitè. Przywraca włosom ich naturalny blask. Wyprodukowany metodą organiczną.

Sposób użycia

Wlej 3 dawki szamponu do miseczki, nanoś równomiernie na suche włosy, 2 cm od skóry głowy.  Po naniesieniu produktu dodaj trochę wody i emulguj aż do uzyskania piany. Następnie delikatnie wmasowuj powstałą emulsję we włosy na całej ich długości przez 2-3 minuty. W razie konieczności zabieg można powtórzyć.  Spłucz obficie przed przejściem  do kolejnych zabiegów.

pojemność do użytku w salonie – 1000ml

pojemność do użytku domowego – 200ml

Purify Color

BALSAM – MASKA DO STOSOWANIA PO ZABIEGACH CHEMICZNYCH

Balsam neutralizujący z aloesem, jagodami Goji oraz masłem Karitè. Przywraca włosom ich naturalny blask. Wyprodukowany metodą organiczną.

Sposób użycia

Nanieś odpowiednią ilość maski na włosy umyte szamponem neutralizującym. Delikatnie masując, rozprowadź na całą długość włosów. W zależności od stopnia ich uszkodzenia, pozostaw produkt na czas od 5 do 15 minut, a następnie dokładnie spłucz.

pojemność do użytku w salonie – 500ml

pojemność do użytku domowego – 200ml

Purify Color

OKSYDANTY

Emulsja utleniająca z sokiem z aloesu, wyciągiem z jagód Goji oraz organicznym masłem shea.

Sposób użycia

Połącz we właściwych proporcjach farbę Purify Color z oksydantem o odpowiednim stężeniu.  Zawiera nadtlenek wodoru. Unikaj kontaktu z oczami.
Jeżeli dojdzie do kontaktu, oczy należy dokładnie przepłukać wodą. Użyj rękawiczek ochronnych. Trzymaj poza zasięgiem dzieci. Tylko do użytku profesjonalnego. Nie wystawiaj na działanie promieni słonecznych. Przechowuj w chłodnym miejscu.

pojemność do użytku w salonie – 1000ml

BIOTREND - Profesjonalne kosmetyki fryzjerskie - NATURALNA KOLORYZACJA

Purify Color

PROFESJONALNA KOLORYZACJA WŁOSÓW

Trwała koloryzacja całkowicie pokrywająca siwe włosy, ze skalą rozjaśnienia osiągającą 4,5 tonów. Akna, Awer, Tars i Foveo to elementy wyróżniające serii Purify Color.

Sposób użycia

Nanieś Purify Color w tradycyjny sposób na suche lub wilgotne włosy. Zastosuj oxydant 10/20/30/40 vol.,  w zależności od potrzeb.  Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, zapoznaj się z tabelą.

pojemność do użytku w salonie – 200ml

Purify Color

NEUTRALNA BAZA

Neutralna baza, która dodana do farby Purify Color, może być użyta na włosy bez siwizny. Zmieszana z farbą Purify Color w stosunku 1:3 zwiększa blask i podkreśla refleksy.

Sposób użycia

Odmierz 1 porcję Power Color + 3 porcje Purify Color + taką samą porcję Oxy.

pojemność do użytku w salonie – 200ml

Purify Color

KOREKTORY

Intensify Color to zestaw trzech korektorów  (żółty, czerwony i niebieski), dzięki zastosowaniu których otrzymujemy jeszcze bardziej intensywny i głęboki kolor. Dodane do neutralnej bazy Purify Power 0.0, dają możliwość tworzenia szerokiego spektrum subtelnych kolorów.

pojemność do użytku w salonie – 125ml

Poszukujemy dystrybutorów marki bioBOTANIC