ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

W ramach rozwoju marki Biobotanic na rynku polskim, na terenie kilku województw poszukujemy dystrybutorów, z którymi nawiążemy współpracę opartą na wyłączności w wybranym regionie.
Ze względu na brak odsprzedaży produktów Biobotanic za pośrednictwem internetu, do współpracy zapraszamy również  autoryzowane punkty sprzedaży, bioSalony oraz gabinety trychologiczne.

Docelowa maksymalna liczba 600 bioSalonów fryzjerskich na terenie całego Kraju.

Docelowa maksymalna liczba 60 bioSalonów barberskich na terenie całego Kraju.

Docelowa maksymalna liczba 40 gabinetów trychologicznych na terenie całego Kraju.

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTÓW bioBOTANIC i bioMAN

Detaliczna odsprzedaż produktów bioBOTANIC i bioMAN wyłącznie za pośrednictwem bioSalonów, gabinetów trychologicznych oraz autoryzowanych punktów bioBOTANIC i bioMAN.

Sprawdź na poniższej mapie, czy w Twojej okolicy znajduje się autoryzowany gabinet trychologiczny w którym prowadzona jest odsprzedaż produktów bioBotanic oraz bioMan. Jeżeli nie udało Ci się go odnaleźć, w celu uzyskania wyczerpujących informacji dotyczących produktów oraz możliwości zakupu, prosimy kierować zapytania za pośrednictwem formularza kontaktowego lub bezpośrednio dzwoniąc na naszą infolinię. Kosmetyki bioBotanic znajdziesz również w autoryzowanych punktach sprzedaży oraz w profesjonalnych bioSalonach fryzjerskich bioBotanic. Informacje dotyczące adresów znajdują się w zakładkach powyżej.

Skontaktuj się z nami

Miejsce na Twój Gabinet Trychologiczny