Naturalne kosmetyki do włosów Biobotanic, kosmetyki organiczne, certyfikaty BIO

Rewolucyjny system oparty na oleju sojowym, stworzony dla ochrony włosów po zabiegach, umożliwia przywrócenie naturalnej struktury włókna kapilarnego w trakcie zabiegu dekoloryzacji. To wysoce innowacyjna i profesjonalna linia produktów, które zostały stworzone w trosce o zdrowie włosów, jak również ich posiadacza, który nie jest narażony na wdychanie toksycznych oparów amoniaku, a co za tym idzie, ryzyko wystąpienia uczulenia jest minimalne. Produkty linii bioPLEX to gwarancja niezwykłych rezultatów już od pierwszego użycia, a z każdym kolejnym ich zastosowaniem włosy zyskują na jakości.

bioPLEX

SZAMPON SILNIE ODBUDOWUJĄCY

Szampon silnie odbudowujący. To regenerujący produkt techniczny, który został stworzony, aby zadać o zdrowie włosów po dekoloryzacji. Wzbogacony o naturalne oleje i proteiny, poprawia elastyczność włosów, nadaje im gładkość i natychmiastowy połysk.

Sposób użycia

Dobrze wstrząśnij przed użyciem. Nanieś odpowiednią ilość produktu na włosy, delikatnie wmasuj i pozostaw na kilka minut. Spłucz letnią wodą. W razie konieczności czynność należy powtórzyć.

pojemność do użytku w salonie – 500ml

pojemność do użytku domowego – 250ml

bioPLEX

BALSAM SILNIE ODBUDOWUJĄCY

Balsam silnie odbudowujący. To regenerujący produkt techniczny, który został stworzony, aby zadać o zdrowie włosów po dekoloryzacji. Wzbogacony o naturalne oleje i proteiny, poprawia elastyczność włosów, nadaje im gładkość i natychmiastowy połysk.

Sposób użycia

Po umyciu włosów nanieś na całą ich długość odpowiednią ilość produktu. Następnie rozczesz i pozostaw na 5-10 minut. Dokładnie spłucz.

pojemność do użytku w salonie – 500ml

pojemność do użytku domowego – 250ml

bioPLEX

MIESZANKA 10 OLEJKÓW OCHRONNYCH

BioOIL to mieszanka 10 olejków ochronnych, które eliminują ryzyko zniszczenia włosów w wyniku zastosowania produktów do koloryzacji i dekoloryzacji, nie osłabiając jednocześnie siły rozjaśniania lub pokrycia dotychczasowego koloru. Nie zawiera silikonów, siarczanów ani glutenu. Natychmiastowo poprawia kondycję włosów, odbudowując ich zniszczone fragmenty. Użycie mieszanki prowadzi do uzyskania doskonałych rezultatów w przypadku każdego rodzaju włosów.

Sposób użycia

Dodaj do mieszanki olejek bioOIL w ilości 1/3 dawki produktu do dekoloryzacji, np. 60gr Deco +  20ml bioMILK + 20ml bioOIL.

pojemność do użytku w salonie – 500ml

bioPLEX

MLECZKO ROZJAŚNIAJĄCE

Mleczko rozjaśniające, do stosowania z pudrem rozjaśniającym pureBLONDE. Powstała mieszanka ma kremową konsystencję, dzięki czemu nie kapie w trakcie nakładania. BioMILK, wzbogacone o białko mleka, posiada właściwości wygładzające i ułatwia rozczesywanie, co jest niezwykle korzystne w procesie rozjaśniania.

Sposób użycia

Wymieszaj w równych proporcjach puder rozjaśniający z mleczkiem bioMILK. Następnie połącz mieszankę z olejkiem bioOIL i mieszaj, aż do uzyskania odpowiedniej gęstości.

pojemność do użytku w salonie –  500g

bioPLEX

AKTYWATOR ACTIVE 3

Aktywator Active 3 z naturalnym w 100% ekstraktem z soi, do stosowania z pudrem rozjaśniającym pureBLONDE. Powstała mieszanka ma kremową konsystencję, dzięki czemu nie kapie w trakcie nakładania. Służy do rozjaśniania włosów o 2-3 tony.

Sposób użycia

Wymieszaj w równych proporcjach puder rozjaśniający z Active 3. Następnie połącz mieszankę z olejkiem bioOIL i mieszaj, aż do uzyskania pożądanej konsystencji.

pojemność do użytku w salonie – 500ml

bioPLEX

AKTYWATOR ACTIVE 6

Aktywator Active 6 z naturalnym w 100% ekstraktem z soi, do stosowania z pudrem rozjaśniającym pureBLONDE. Powstała mieszanka ma kremową konsystencję, dzięki czemu nie kapie w trakcie nakładania. Służy do rozjaśniania włosów o 4-5 tonów.

Sposób użycia

Wymieszaj w równych proporcjach puder rozjaśniający z Active 6. Następnie połącz mieszankę z olejkiem bioOIL i mieszaj, aż do uzyskania pożądanej konsystencji.

pojemność do użytku w salonie – 500ml

bioPLEX

PRODUKT NOWEJ GENERACJI

Produkt rozjaśniający nowej generacji, prosty i bezpieczny w użyciu. Rozjaśnia włosy naturalne lub po wcześniejszych zabiegach aż do 7 tonów, doskonale aktywuje proces rozjaśniania dzięki ultra-skoncentrowanej formule. Produkt przyjemny w użyciu, jego stosowanie nie powoduje wydzielania drażniących oparów amoniaku. Bezpyłowa formuła chroni układ oddechowy fryzjera.

Sposób użycia

Produkt prosty w użyciu; przygotowana mieszanka o konsystencji miękkiego kremu może być nanoszona z wykorzystaniem folii aluminiowej, szpatułki, pędzelka lub innych narzędzi używanych w trakcie tego typu zabiegów. Puder należy wymieszać z olejkiem bioOIL oraz mleczkiem bioMILK. Dla efektu rozjaśnienia do 7 tonów: 60 g  pudru + 60 g bioMILK + 20 g bioOIL. Dla spersonalizowanego rozjaśniania: 60 g pudru + 60 g aktywatora (3 lub 6) + 20 g bioOIL.

Poszukujemy dystrybutorów marki bioBOTANIC