Naturalne kosmetyki do włosów Biobotanic, kosmetyki organiczne, certyfikaty BIO

Rodzina produktów, które zostały stworzone, aby “odmłodzić” włosy i skórę głowy. Wzmacniają, chronią i przywracają jakość włóknom, odprężając skórę. Tworzą one system ochronny, który pomaga przywrócić optymalną kondycję zdrowotną skóry głowy, wzmacnia i pogrubia włosy. Produkty linii bioCARE pozwolą kompleksowo zadbać o dobrą kondycję skóry i włosów, zapewnią zmysłowe doznania w domu lub salonie.

bioCARE

ELIXIR DO WŁOSÓW
ZNISZCZONYCH

Eliksir odbudowujący. Zapewnia głęboką odbudowę włosów zniszczonych zabiegami fryzjerskimi i chemicznymi. Jeden z jego głównych składników, achillea millefolium (krwawnik pospolity), od dawna wykorzystywany do walki z grypą, działa kojąco i przeciwbakteryjnie. Użyty w formie naparu wywołuje pocenie, dzięki czemu temperatura ciała obniża się, a toksyny zostają wydalone.

Sposób użycia

Po odpowiednim zabiegu na włosy osusz je dokładnie ręcznikiem i spryskaj na całej długości eliksirem. Następnie rozczesz je i wystylizuj.

pojemność do użytku w salonie – 200ml

pojemność do użytku domowego – 100ml

bioCARE

ELIXIR DO WŁOSÓW
Z PROTEINAMI PSZENICY

Innowacyjny eliksir do włosów z proteinami wełny. Pomaga zapobiegać łamaniu się włosów, szczególnie podczas zabiegów. Do jego produkcji użyto protein najwyższej jakości wełny, które zostały poddane łagodnej hydrolizie, aby w efekcie uzyskać maksymalnie naturalny i skuteczny produkt.

Sposób użycia

Po odpowiednim zabiegu na włosy osusz je dokładnie ręcznikiem i spryskaj na całej długości eliksirem. Produkt można alternatywnie nanieść na włosy przed wykonaniem określonego zabiegu.

pojemność do użytku w salonie – 200ml

pojemność do użytku domowego – 100ml

bioCARE

ODBUDOWUJĄCA MASKA
DO WŁOSÓW Z ORGANICZNĄ
DZIKĄ RÓŻĄ

Odbudowująca maska do włosów z dziką różą. Może być stosowana na włosy naturalne bądź po zabiegach. Nazwa dzikiej róży (dog rose) wywodzi się ze starożytnego przekonania, iż roślina ta działała leczniczo w przypadku wścieklizny wywołanej ugryzieniem psa. Gatunek ten jest znany z właściwości oczyszczających, odbudowujących i wzmacniających.

Sposób użycia

Po umyciu włosów nanieś na całą ich długość właściwą ilość produktu. Następnie przeczesz grzebieniem i pozostaw na 5-10 minut. Dokładnie spłucz.

pojemność do użytku w salonie – 300ml

pojemność do użytku domowego – 150ml

bioCARE

SZAMPON ODŻYWCZY

Szampon odżywczy z masą perłową i dziurawcem zwyczajnym. Odpowiedni dla każdego rodzaju włosów, zwłaszcza farbowanych, nadaje im połysk. Dziurawiec zwyczajny znany jest ze swoich niezwykłych właściwości, w szczególności ze swojej skuteczności w łagodzeniu skutków oparzeń. Ponadto jest on doskonałym sprzymierzeńcem w walce ze starzeniem się skóry.

Sposób użycia

Wlej 3 dawki szamponu do miseczki, nanoś równomiernie na suche włosy, 2 cm od skóry głowy. Po naniesieniu produktu dodaj trochę wody i emulguj aż do uzyskania piany. Następnie delikatnie wmasowuj powstałą emulsję we włosy na całej ich długości przez 2-3 minuty. Jeśli będzie to konieczne, czynność można powtórzyć. Spłucz obficie przed przejściem do kolejnych zabiegów

pojemność do użytku w salonie – 1000ml

pojemność do użytku domowego – 250ml

bioCARE

FLUID UTRWALAJĄCY
Z PROTEINAMI SOI

Fluid utrwalający z proteinami soi. Może być wykorzystany do utrwalenia fryzury w przypadku każdego rodzaju włosów – naturalnych lub po zabiegach. Hydrolizowane białko roślinne nie zawiera GMO, ponieważ jest uzyskiwane z niemodyfikowanej genetycznie soi.

Sposób użycia

Po odpowiednim zabiegu na włosy osusz je dokładnie, nanieś na całą ich długość niewielką ilość produktu, a następnie przejdź do stylizacji fryzury za pomocą szczotki, prostownicy lub suszarki kapturowej.

pojemność do użytku w salonie – 200ml

pojemność do użytku domowego – 100ml

BIOTREND - Profesjonalne kosmetyki fryzjerskie - ODBUDOWUJĄCA MASKA DO WŁOSÓW Z ORGANICZNĄ DZIKĄ RÓŻĄ

bioCARE

MASKA NAWILŻAJĄCA
Z ORGANICZNYM MASŁEM SHEA

Nawilżająca maska do włosów z morelą. Odpowiednia dla każdego rodzaju włosów, zwłaszcza cienkich, słabych oraz tych z uszkodzoną strukturą. Olej z pestek moreli jest bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy A i E; zawiera on więcej wielonienasyconych kwasów niż większość olejów pochodzenia roślinnego.

Sposób użycia

Po umyciu włosów i spłukaniu resztek szamponu nanieś maskę na wilgotne włosy. Użyj odpowiedniej ilości produktu, w zależności od długości włosów. Wmasuj produkt we włosy i skórę głowy, a następnie przeczesz grzebieniem i pozostaw na 5-10 minut. Dokładnie spłucz.

pojemność do użytku w salonie – 300ml

pojemność do użytku domowego – 150ml

bioCARE

LOTION Z KWASAMI OWOCOWYMI

Lotion z organicznym ekstraktem z czarnej jagody i cytryny, do stosowania na włosy i skórę głowy. Zamyka łuski włosów, sprawiając, że stają się one jedwabiście gładkie. Produkt odpowiedni dla włosów po koloryzacji.

Sposób użycia

Po określonym zabiegu na włosy osusz je, spryskaj na całej długości lotionem, a następnie ułóż fryzurę.

pojemność do użytku w salonie – 200ml

pojemność do użytku domowego – 125ml

Poszukujemy dystrybutorów marki bioBOTANIC